Już w środę zadebiutuje nowy smartwatch LG

LG ma w planach nie tylko nowy model flagowego smartfona, ale także smartwatch. LG Watch W7 prawdopodobnie zostanie pokazany już 3 października.

Na początku przyszłego miesiąca odbędzie się konferencja koncernu LG Electronics, na której koreański gigant zaprezentuje nam swój najnowszy flagowiec LG V40 ThinQ. Prawdopodobnie nie będzie to jedyny produkt pokazany na tym evencie. Najnowsze przecieki dostarczone przez #Evleaks sugerują, będzie tam mieć swą premierę również najnowszy smartwatch.

Model nazywa się LG Watch W7 i ma być bardzo podobny z wyglądu do widocznego na poniższym zdjęciu LG Watch Style. Dostanie więc także 1,2″ wyświetlacz o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, aczkolwiek w nieco innej technologii. Zamiast P-OLED będzie to prawdopodobnie LCD. Pod maską znajdziemy natomiast ten sam procesor Snapdragon 2100.

Przecieki sugerują jednak, że nowy produkt będzie mieć znacznie uboższe wyposażenie. Na jego pokładzie nie znajdziemy bowiem GPS’u oraz NFC umożliwiającego korzystanie z zegarka w charakterze portfela. Trudno też powiedzieć czy pojawi się sensor mierzący tętno użytkownika.

Póki co możemy jedynie spekulować na temat wyposażenia nowego sprzętu, ale już za kilka dni poznamy jego wszystkie szczegóły techniczne.

LG Watch W7

Źródło: Twitter.com

You may also like...