Limitowana edycja Realme GT Neo2 Dragon Ball Z wyprzedana w kilka chwil

Fani kultowego anime Dragon Ball, mogli kupić specjalną edycję smartfona Realme GT Neo2. Przygotowane przez producenta 5 tys. egzemplarzy rozeszło się błyskawicznie.

Marka Realme przygotowała dla fanów anime Dragon Ball, specjalną edycję swego flagowego smartfona Realme GT Neo2. Model nazywa się Realme GT Neo2 Dragon Ball Z Limited Edition i jak sugeruje nazwa, jest edycją limitowaną. Jego pierwsza sprzedaż na chińskim rynku okazała się dużym sukcesem, gdyż 5 tys. egzemplarzy znikło w kilka chwil.

Pod względem technicznym, smartfon niczym nie różni się od standardowej wersji. Posiada więc 6,62″ ekran Samsung AMOLED 120 Hz oraz Snapdragona 870. Wyposażono go również w 12 GB RAM i 256 GB pamięci użytkowej, a także 5000 mAh baterię, która zapewnia długi czas działania sprzętu. Jej uzupełnienie, dzięki ładowarce 65W SuperDart Charging także nie jest długie, gdyż według producenta trwa godzinę.

Realme GT Neo2

Największa różnica w porównaniu do standardowej wersji dotyczy wyglądu zewnętrznego. Smartfon posiada więc szklane plecki wykończone pomarańczowym matem, z niebieskimi paskami. Kolorystyka nie jest przypadkowa, gdyż nawiązuje do stroju Goku, który nosił podczas swych walk z przeciwnikami.

Oprócz telefonu, w pudełku znajdziemy też szereg gadżetów związanych z anime. Są to m.in., grafiki przedstawiające walki Goku toczone w serii Dragon Ball Z. Jest również radar używany przez bohaterów anime do znajdywania spełniających życzenia Smoczych Kul.

Realme GT Neo2

Tak przygotowany zestaw producent oferował w chińskich sklepach za 2699 RMB, czyli w przeliczeniu 1700 zł. Jak za tak wyposażony sprzęt, nie jest to zła cena. Jeśli chcielibyście sprawić sobie Realme GT Neo2 Dragon Ball Z Limited Edition, to jutro rozpocznie się kolejna sprzedaż. Będzie go można kupić w chińskim sklepie online marki Realme oraz internetowym sklepie Oppo.

Źródło

You may also like...