165 W ładowarka GaN Satechi naładuje równocześnie cztery urządzenia

Satechi wprowadza na rynek najnowszą 165 W ładowarkę GaN, która przyda się posiadaczom elektronicznych gadżetów. Równocześnie naładuje cztery urządzenia.

W naszych domach mamy coraz więcej urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, laptopy czy też smartatche. Wszystkie te urządzenia korzystają z baterii, które trzeba regularnie ładować. Problem w tym, że każdy sprzęt ma oddzielną ładowarkę, więc na naszym biurku może zrobić się spory bałagan spowodowany plątaniną kabli. Firma Satechi stworzyła jednak nową 165 W ładowarkę GaN, która potrafi go sprawnie rozwiązać.

165 W ładowarkę

Urządzenie posiada bowiem cztery portu USB-C PD, a także ma wystarczającą moc, by równocześnie ładować cztery różne urządzenia przenośne. W tym samym czasie może więc uzupełniać baterię naszego smartfona, iPada, laptopa, a także innego urządzenia. Producent gwarantuje także, że jego sprzęt ma wystarczającą moc, by naładować najnowszego laptopa Apple M1 MacBook Pro.

Oczywiście sprzęt dzieli wykorzystywaną moc pomiędzy poszczególne porty, w zależności od tego ile z nich jest aktualnie w użytku. Jeśli na przykład ładujemy dwa urządzenia, mamy do dyspozycji moc 60 W i 100 W. Gdy podłączymy cztery urządzenia, podział wygląda następująco: 30W/30W/45W/60W.

165 W ładowarkę

Zastosowanie technologii GaN, gwarantuje natomiast bezpieczeństwo obsługę sprzętu. Nie musimy więc martwić się, że ładowarka zrobi się podczas pracy zbyt gorąca, co mogłoby stworzyć ryzyko pożaru.

Nowa ładowarka Satechi będzie niewątpliwie przydatnym gadżetem dla osób, które często podróżują i korzystają z dużej ilości sprzętu. Aby jednak stać się jej właścicielem, musimy dysponować całkiem grubym portfelem. Producent wycenił ją bowiem na 120 dolarów, co w przeliczeniu daje 480 zł.

Źródło

You may also like...