Limitowane laptopy Segi hołdem dla konsol

Koncern Sega w swej przeszłości miał na rynku wiele konsol, chociażby Genesisa, MegaDrive, czy Dreamcasta. Każda z nich odeszła już do lamusa, ale firma chce je przypomnieć za pomocą nowej linii laptopów.

Na japoński rynek wprowadzono limitowaną edycję laptopów należących do rodziny Sega Note PC, z których każdy jest dedykowany jednej konsoli Segi, takiej jak: Mega Drive, Stur oraz Dreamcast, a dodatkowo w rodzinie znajduje się jeszcze jeden model ubrany w nostalgiczny odcień błękitu.Nakładki na obudowy tych komputerów są wymienne i można je kupować oddzielnie, wymieniając się pomiędzy “konsolami”. Oczywiście na każdym laptopie zainstalowano treści nawiązujące do wspomnianych platform, a więc mamy na nich zarówno odpowiednie tapety, jak i muzykę pochodzącą z kultowych produkcji koncernu Sega.

Jeśli chodzi o specyfikację komputerów, to każdy z nich jest dostępny w trzech wariantach, a wszystkie posiadają 15,6-calowy ekran Full HD oraz w zależności od konfiguracji kartę graficzną Nvidia GeForce 650M i procesor Intel Core i7 2,4 GHz. Każdy wariant liczy sobie 50 egzemplarzy, a ich ceny wynoszą od 1,077 USD za najtańszy model, do 2,098 USD za najdroższy.

Źródło: Retrocollect.com

You may also like...