Klasyczny Casio G-Shock w hołdzie NASA

Fani marki Casio będą mogli uzupełnić swą kolekcję zegarków o nowy model. Producent zaprezentował limitowany G-Shock, stworzony w hołdzie NASA.

Od kilkudziesięciu lat Casio produkuje zegarki z rodziny G-Shock, które cieszą się dużą popularnością ze względu na prostotę i wytrzymałość. Japońska marka właśnie zaprezentowała kolejny Casio G-Shock, który powstał w hołdzie NASA.

Zegarek jest edycją limitowaną i ma ikoniczną stylistykę znaną z klasycznych modeli. Na białej obudowie umieszczono logo amerykańskiej agencji kosmicznej, natomiast na jego pasku znajduje się amerykańska flaga. To nie wszystkie zdobienia modelu Casio G-Shock DW5600NASA20-7CR, gdyż na spodniej stronie koperty wygrawerowano dodatkowo wizerunek Księżyca. Obrazek naturalnego satelity Ziemi pojawi się również po podświetleniu ciekłokrystalicznego wyświetlacza.

G-Shock

Zegarek wskazuje czas w formacie 12-godzinnym i 24 godzinnym, ma wielofunkcyjny alarm, stoper, a także timer odliczający czas. Jest przy tym wodoszczelny do głębokości aż 200 m i jak wszystkie modele tego producenta, także odporny na wstrząsy.

G-Shock

Na stronie producenta można go zamawiać w cenie 130 dolarów, jednak realizacja dostaw rozpocznie się dopiero w drugim tygodniu maja.

Źródło

You may also like...