Limitowana edycja Huawei P30 Pro dla fanów błyskotek

Huawei przygotowało specjalną edycję flagowego modelu Huawei P30 Pro. Smartfon powstał z okazji islamskiego święta Eid al-Adha, a pokryto go kryształami firmy Swarovski.

Jeśli ktoś uważa, że jego smartfon wygląda nudnie, to może sprawić sobie specjalną, limitowaną edycję modelu Huawei P30 Pro. Producent przygotował ją z okazji islamskiego święta Eid al-Adha i przystroił kryształkami firmy Swarovski.

Kryształów nie umieszczono na obudowie samego urządzenia, lecz na ochronnym etui. Krótko mówiąc jeśli chcemy wyróżnić się z tłumu, zakładamy wówczas plecki, które z pewnością efektownie wyglądają w słoneczny dzień. Motyw kryształków powtórzono również na opakowaniu urządzenia, choć jest to już tylko grafika.

Huawei P30 Pro

Specjalna edycja smartfona pod względem technicznym jest identyczna ze standardową, gdyż producent nie wprowadził w niej żadnych zmian. Nadal mamy więc procesor Kirin 980 z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash. Smartfon posiada również poczwórny aparat. Składa się z 40 MP sensora głównego, peryskopowego 8 MP teleobiektywu, 20 MP soczewki szerokokątnej oraz kamery 3D ToF.

Model ten dostępny jest jednak tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie kosztuje w przeliczeniu 630 euro. Jeżeli jednak posiadamy już smartfona, to za kwotę 120 euro, możemy dokupić do niego same plecki. W ofercie są też inne wersje kolorystyczne, a jeśli zdecydujemy się na wariant z 256 GB pamięci, dostaniemy w prezencie słuchawki FreeBuds Lite.

Huawei P30 Pro

Źródło: Huawei.com

You may also like...