Logitech G502 – nowa mysz dla graczy

Firma Logitech dawno nie odświeżała swej linii myszek przeznaczonych dla graczy, więc teraz naprawiła ten błąd i wprowadziła do sprzedaży model o nieco przydługiej nazwie Logitech G502 Proteus Core.

Jest to myszka, do której producent inspirację czerpał najwyraźniej z myszek z rodziny R.A.T., gdyż da się zauważyć duże do nich podobieństwo w kwestii funkcjonalności. G502 posiada bowiem bardzo futurystyczną obudowę, a także zaawansowane możliwości konfiguracji niemalże każdego aspektu jej funkcjonowania. Mysz wyposażono także w zaawansowany sensor o olbrzymiej rozdzielczości 12,000 DPI, wspierany przez autorską technologię Delta Zero, dzięki której urządzenie może pracować na dowolnej powierzchni i nie potrzebujemy już profesjonalnych podkładek.

G502 posiada 11 programowanych przycisków wyposażonych w mikro-przełączniki, pod które dzięki rozbudowanemu oprogramowaniu, można przypisać dowolne komendy, lub całe makra. Przechowywaniem tych ostatnich zajmuje się wbudowana pamięć kontrolowana przez 32-bitowy procesor ARM.

Producent zadbał także o możliwość regulacji wagi w maksymalnym zakresie 3,6 grama, którą można zwiększyć lub zmniejszyć przy pomocy miniaturowych ciężarków instalowanych w dolnej części obudowy.

Logitech G502 zostanie publicznie zaprezentowany podczas imprezy PAX East, która odbędzie się w ten weekend, a w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu w cenie około 80 dolarów.

Źródło: Logitech.com

You may also like...