Najnowsze schematy pokazują jak będzie wyglądał iPhone 11

@OnLeaks ujawnił kolejne szczegóły wyglądu nowego smartfona Apple. Źródło zaprezentowało schematy techniczne modelu iPhone 11.

Apple już od dobrych kilku lat jest krytykowane za brak poważniejszych zmian we wzornictwie swych smartfonów. Różnice w kolejnych modelach amerykańskiej firmy są praktycznie kosmetyczne, co fanom marki niekoniecznie się podoba. Brakuje im bowiem tego, co kiedyś wyróżniało produkty tej marki.

W tym roku możemy jednak oczekiwać znacznie większych zmian, na co wskazują najnowsze doniesienia @OnLeaks. Steve H.McFly zaprezentował na swym Twitterze schematy techniczne pokazujące jak będzie wyglądał iPhone 11. Możemy na nich zobaczyć, że największą zmianą w nadchodzącym sprzęcie będą kwadratowe kamery. Nie jest to wprawdzie pierwsze ich zastosowanie w sprzęcie mobilnym, gdyż znajdziemy je m.in., w modelu Huawei Mate 20. Ale w przypadku urządzeń Apple to prawdziwa nowość.

Inne jest także rozmieszczenie samych soczewek. Natomiast obok kamer widzimy dodatkowe otwory, które zapewne posłużą do zamontowania lampy błyskowej lub dodatkowych sensorów.

Na oficjalną prezentację nowego smartfona musimy poczekać jeszcze kilka dobrych miesięcy. Dopiero wtedy dowiemy się co nowego zaoferuje nam nadchodzący iPhone 11. Inżynierowie Apple z pewnością wymyślą coś, co pozwoli sprzętowi amerykańskiej firmy wyróżnić się na tle konkurencji.

iPhone 11

Źródło: Twitter.com

You may also like...