Lokalizator dla kota przypilnuje naszego zwierzaka

Tile wprowadziło do sprzedaży nowy lokalizator zaprojektowany dla kota. Gadżet ma ponad 70-metrowy zasięg sygnału, zaś bateria wystarczy na maksymalnie trzy lata działania.

Koty znane są z tego, że zawsze chadzają własnymi ścieżkami, jednak czasem może się zdarzyć, że wypuszczony z domu zwierzak będzie miał trudności z powrotem. W takich wypadkach właściciel wolałby wiedzieć gdzie znajduje się jego pupil, dlatego firma Tile wprowadziła na rynek nowy lokalizator.

To zmodyfikowana wersja popularnego lokalizatora Tile Sticker, która nazywa się Tile for Cats i przeznaczona jest dla kotów. Gadżet nie tylko pomoże właścicielowi znaleźć zagubionego zwierzaka, ale też ustali jego miejsce pobytu, gdyby ten się ukrywał gdzieś w zakamarkach domu.

Lokalizator dla kota jest stosunkowo mały, więc zwierzak nawet go nie zauważy. A przy tym jest kompatybilny z niemal wszystkimi standardowymi obrożami. Gdyby pojawiły się jakieś trudności z montażem, to lokalizator można rozciągnąć aż 1,7-razy bez jego uszkodzenia. Jest przy tym odporny na wodę. Gdy więc kot pije z miski lub myje się językiem, w żaden sposób mu to nie zaszkodzi.

Zasięg wynosi około 76 m, natomiast bateria wystarczy na maksymalnie trzy lata. Sprzęt współpracuje z systemami Android oraz iOS. Jest także kompatybilny z Google Assistant, Siri oraz Alexą, więc można znaleźć pozycję kota za pomocą komend głosowych.

Urządzenie dostępne jest w cenie 39,99 dolarów za sztukę.

Gdybyście chcieli sprawdzić ceny innych lokalizatorów, to możecie to zrobić na tej stronie. #reklama

lokalizator dla kota
Źródło: Tile

You may also like...