Majowe propozycje Xbox Games with Gold

Microsoft przestawił propozycje, które użytkownicy konsol wkrótce dostaną w ramach programu Xbox Games with Gold. Majowa oferta przedstawia się szczególnie interesująco.

Za kilka dni skończy się kwiecień, więc Microsoft poinformował użytkowników swych konsol, jakie tytuły otrzymają w ramach programu Xbox Games with Gold. Na maj jak zwykle przygotowano cztery tytuły: dwa na Xboxa One oraz tyle samo dla Xboxa 360.

W tym miesiącu lista zapowiada szczególnie ciekawie dla fanów Metal Gear Solid. W pakiecie jest bowiem gra Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, przeznaczona dla Xboxa One. Tytuł wydany w 2015 roku jest ostatnią częścią serii, w której powstaniu uczestniczył jej twórca Hdeo Kojima. Ta produkcja będzie do pobrania w okresie od 16 maja do 15 czerwca. Drugą grą na Xboxa One jest Super Mega Baseball 2, dostępna od 1 do 31 maja.

Dla użytkowników Xboxa One przygotowano natomiast Sega Vintage Collection: Streets of Rage, będące pakietem trzech gier z Segi Genesis. Drugą propozycją Vanquish, tyuł opracowany przez PlatinumGames, należący do gatunku trzecioosobowych strzelanek. Pierwszą produkcję pobierzemy w dniach 1-15 maja, drugą natomiast w okresie 15-31 maja.

Xbox Games with Gold

Źródło: Slashgear.com

You may also like...