No Man’s Sky trafi wkrótce na Xboxa One

Autorzy gry No Man’s Sky, zapowiedzieli przeniesienie swego dzieła na konsolę Xbox One. Tytuł trafi do sklepów już za kilka miesięcy i zostanie znacznie ulepszony w porównaniu do pierwotnej wersji.

Od premiery gry No Man’s Sky, wkrótce minął dwa lata. Produkcja studia Hello Games ukazała się bowiem na pecety w sierpniu 2016. Początkowo świetnie zapowiadający się tytuł zrobił totalną klapę, a jego rozczarowani nabywcy masowo zwracali grę do sklepów, w celu odzyskania pieniędzy.

Autorzy mieli wprawdzie świetny pomysł, lecz jak zwykle zawiodło wykonanie. Tytuł okazał się zwyczajnie nudny i nie miał graczom niczego do zaoferowania. Dopiero po pewnym czasie twórcy poszli po rozum do głowy i wypuścili kilka aktualizacji, które podniosły atrakcyjność gry.

Pecetów nie udało im się jednak odzyskać, więc zamierzają spróbować szczęścia z konsolami. Hello Games ogłosiło, że przeniesie No Man’s Sky na konsolę Xbox One (zobacz ceny tej konsoli). Oczywiście gra zostanie wydana wraz ze wszystkimi stworzonymi dotąd dodatkami i aktualizacjami. A trzeba przyznać, że dzięki nim tytuł stał się całkiem atrakcyjny. Umożliwiają bowiem nie tylko budowę baz i korzystanie z pojazdów, ale też udostępnianie samych baz innym graczom. Najwięcej do gry wniósł chyba dodatek Atlas Rise, który znacznie podrasował jej fabułę oraz podniósł jakość oprawy graficznej.

Konsolowe No Man’s Sky nie ograniczy się jednak tylko do zaoferowania graczom wszystkich dodatków z peceta, lecz zaproponuje im nowe. Wersja na Xboxa One posiadać ma nową aktualizację o nazwie NEXT. Na chwilę obecną nie wiadomo nic na jej temat, ale twórcy zapewniają, że będzie to największa ze wszystkich dotychczasowych aktualizacji.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Mówi się jednak o okolicach lata tego roku. A jeśli chcecie zagrać w wersję na PC, to możecie ją kupić na tej stronie.

No Mans Sky

Źródło: Slashgear.com

You may also like...