Mario Kart pomoże zrzucić zbędne kilogramy

Labo Fit Adventure Kart Kit to zestaw, który łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Umożliwia bowiem przekształcenie gry Mario Kart w domową siłownię, pomagającą zrzucić zbędne kilogramy.

Zimna jest okresem podczas którego przybywa nam zwykle sporo zbędnych kilogramów. Ich zrzucenie w obecnych czasach nie jest jednak łatwe, gdyż siłownie ze względu na pandemię zamknięto jakiś czas temu i nie wiadomo kiedy znowu ruszą. Trzeba więc radzić sobie we własnym zakresie, lecz ćwiczenie w domu jest nudne i wiele osób przez to nie może się do tego zmusić.

Na szczęście pojawiają się projekty, które zachęcą nas do ćwiczeń, łącząc ruch z zabawą. Jednym z takich projektów jest Labo Fit Adventure Kart Kit, który zmienia grę Mario Kart w swego rodzaju domową siłownię.

Labo Fit Adventure Kart

Zestaw składa się z kontrolera Ring-Con oraz stacjonarnego rowerka treningowego, który stanowi napęd pojazdu poruszającego się na ekranie. Innymi słowy, musimy odpowiednio szybko pedałować, aby brać udział w wyścigu. Rowerek wyposażono bowiem w specjalne sensory mierzące jego prędkość, a następnie wykorzystujące dane do kontrolowania prędkości wirtualnego gokarta.

Projekt o nazwie Labo Fit Adventure Kart Kit jest na razie tylko prototypem. Nie powinniśmy więc szykować naszych kart płatniczych, gdyż nie da się go kupić. Gadżet jest jednak w pełni funkcjonalny. Jego pomysłodawca ma więc nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stanie się pełnoprawnym zestawem do ćwiczeń.

Jak wspomniany projekt wygląda w działaniu, możecie zobaczyć na poniższym wideo. Gadżet prezentuje na sam pomysłodawca oraz konstruktor. Jak widać, pomysł jest bardzo interesujący i zapewnia nie tylko niezłą frajdę, ale też zmusza do aktywności fizycznej.

Źródło

You may also like...