Netflix oficjalnie potwierdził czwarty sezon Stranger Things

Dobra wiadomość dla fanów jednego z popularniejszych produkcji Netflixa. Platforma potwierdziła właśnie czwarty sezon Stranger Things i opublikowała pierwszy teaser.

Jedenastka wraz z pozostałymi członkami grupy przyjaciół ponownie trafią do naszych domów. Netflix właśnie potwierdził czwarty sezon Stranger Things, jednego z najpopularniejszych seriali amerykańskiej platformy. Opublikowano też pierwszy bardzo krótki teaser, który sugeruje wielkie zmiany jakie zajdą w fabule. Można z niego wywnioskować, że bohaterowie przejdą do innego wymiaru, opuszczając fikcyjne miasto Hawkins i to właśnie tam będzie toczyła się akcja nowego sezonu.

Dobrą wiadomością jest to, że showrunnerami znowu będą bracia Duffers, którzy związani są z Netflixem wieloletnim kontraktem. Co ciekawe obejmuje on również kinowy film, więc możemy być pewni, że jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Na razie nie wiemy czy Netflix planuje kolejne sezony Stranger Things. Wiele zależy jednak od tego jak długo popularność serialu będzie się utrzymywała na wysokim poziomie. Jeśli nadal będzie przynosił platformie dochody, to możemy być pewni kontynuacji historii.

czwarty sezon Stranger Things

Źródło

You may also like...