Marshmallow dla Samsunga Galaxy A9

Samsung kontynuuje dystrybucję Androida 6.0 Marshmallow dla swych urządzeń mobilnych i tym razem południowokoreański koncern udostępnił go dla modelu Galaxy A9 (SM-A9000).

Samsung Galaxy A9 (SM-A9000) stał się pierwszym smartfonem z rodziny Galaxy A, który został wyposażony w najnowszą wersję Androida 6.0.1 Marshmallow, co z pewnością bardzo ucieszy jego posiadaczy, którzy będą mogli korzystać z oferowanych przez niego nowych funkcji.Niestety radość jest na razie niepełna, ponieważ dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Chin, więc na razie dostali ją jedynie tamtejsi posiadacze tego modelu. Ale to daje nadzieję, że już wkrótce nowy Android pojawi się także na pozostałych rynkach.

Aktualizacja dostępna jest dla odblokowanego wariantu z 6-calowym ekranem, a po jej zainstalowaniu, Galaxy A9 zyskuje praktycznie wszystkie funkcje co najnowszy flagowiec Galaxy S7 poza oczywiście Always On Display.

Dodam, że kolejnymi w kolejce do otrzymania Marshmallow będą teraz Galaxy A5 (2016) oraz Galaxy A7 (2016), jednak na razie nie wiadomo dokładnie kiedy można się jej spodziewać.

Źródło: Sammobile.comYou may also like...