McDonald’s wprowadza nietypową łyżkę do deserów McFlurry

Tesla nawiązała współpracę z siecią McDonald’s, by zaoferować amatorom lodowych deserów McFlurry, nietypową łyżeczkę. Jej kształt nawiązuje do stylistyki ciężarówki Cybertruck.

Klienci sieci McDonald’s, już wkrótce będą mogli spożywać desery lodowe McFlurry, za pomocą nietypowej łyżeczki. Znana sieć fast food, nawiązała bowiem współpracę z Teslą, której efektem jest limitowana wersja tzw. Cyber Spoon, czyli łyżeczki wykorzystującej stylistykę najnowszego auta amerykańskiego koncernu, jakim jest Cybertruck.

McFlurry
Źródło: Tesla/McDonald’s

Z doniesień wynika, że zostanie wyprodukowanych jedynie 50 tys. takich łyżeczek, a skorzystają z nich korzystać wyłącznie chińscy klienci, gdyż będą dostępne jedynie tym kraju.

Gadżet w kształcie nadwozia auta, ma szczotkowane wykończenie w kolorze srebrnym i będzie sprzedawany w cenie 30 juanów, co w przeliczeniu daje niecałe 18 zł. Nabywcy otrzymają dodatkowo specjalne opakowanie do jego przechowywania, ozdobione zdaniem „powered by Tesla”. Na samej łyżeczce znajdzie się również napis „Nie panikuj”, co jest ukłonem w stronę popularnej powieści „Autostopem po galaktyce”.

Łyżeczka nie będzie dostępna poza Chinami, ale dla zachodnich klientów Tesla ma wiele innych produktów. Jednym z nich jest biurkowa ładowarka do smartfonów, nawiązująca wyglądem do ładowarek Supercharger, w których właściciele Tesli mogą uzupełniać baterie. Można ją mieć za 35 dolarów.

McFlurry
Źródło: Tesla

You may also like...