Razer Phone 2 śpiewająco zdał test wytrzymałości

Znany youtuber JerryRigEverything, przetestował najnowszy gamingowy smarfon Razera. Test wytrzymałości Razer Phone 2 zdał śpiewająco, również w przypadku wyginania.

Kilka dni temu do sklepów trafił Razer Phone 2, czyli kolejna już generacja pierwszego smartfona dla graczy, który zapoczątkował modę na tego typu sprzęt. Jak zwykle w przypadku nowych urządzeń mobilnych, na swój warsztat wziął go znany youtuber Zack Nelson.

Właściciel znanego kanału JerryRigEverything poddaje nowe telefony torturom, sprawdzając ich wytrzymałość na zarysowania, ogień, a także wyginanie obudowy. Produkt Razera wszystkie testy przeszedł śpiewająco. Ekran rysuje się tak samo jak w przypadku innych wyświetlaczy chronionych szkłem Gorilla Glass. Jest więc wytrzymały na klucze oraz monety, a uszkodzić go mogą jedynie narzędzia o wyższej skali twardości. Obudowa wykonana z aluminium jest bardzo wytrzymała, choć oczywiście ostrze usuwa czarne anodowanie.

Ogień także nie robi na wyświetlaczu wrażenia i choć co prawda wyświetlacz wyłączył się pod płomieniem, to zaraz powrócił do działania. Obudowa jest z kolei na tyle wytrzymała, że oparła się próbie wyginania.

Wideo z przeprowadzonego testu możecie obejrzeć poniżej.

Razer Phone 2

Źródło: YouTube.com

You may also like...