Meizu MX3 dostępny na całym świecie

Chińska firma Meizu uruchomiła właśnie swój międzynarodowy sklep online, w którym mieszkańcy wszystkich krajów mogą zamawiać jej smartfony. Jednym z pierwszych modeli dostępnych w sprzedaży jest Meixu MX3.

Sklep dostępny jest pod tym adresem, a jak już wspomniałem, pierwszym produktem dostępnym międzynarodowych rynkach jest Meizu MX3 oferowany w wersji czarnej oraz białej, za którego trzeba zapłacić 400 dolarów.Jak na chiński smartfon cena może wydawać się wygórowana, jednakże w zamian otrzymujemy produkt z najwyższej półki, którego specyfikacja techniczna dorównuje flagowym modelom Samsunga czy Apple.
MX3 posiada 5,1-calowy ekran dotykowy o dość nietypowej rozdzielczości 1800 x 1080 pikseli. Nie jest to więc typowe Full HD, lecz i tak wystarcza, by obraz prezentował się w doskonałej jakości. Sercem telefonu jest natomiast ośmiordzeniowy procesor Exynos 5 Octa, ten sam który siedzi w Galaxy S5, a pamięci mamy aż 2 GB.

Nieco gorzej jest z kamerami. Z tyłu mamy tylko 8 megapikseli, z przodu natomiast 2 megapiksele. Brakuje także 4 GB LTE. Jeśli chodzi o ilość pamięci flash, to wprawdzie MX3 może mieć maksymalnie 128 GB, lecz w internetowym sklepie tego wariantu akurat nie dostaniemy i są wersje tylko z 16 GB, 32 GB oraz 64 GB.

Za wersję 16 GB zapłacimy 400 dolarów. Warianty 32 GB oraz 64 GB kosztują odpowiednio 430 oraz 470 dolarów. Są to już końcowe ceny dla użytkownika, gdyż Meizu oferuje darmową wysyłkę na cały świat, a także roczną gwarancję.

Źródło: Meizumart.comYou may also like...