Galaxy S8 Plus z baterią 3500 mAh

Mimo, że oficjalna prezentacja nowych flagowców Samsunga odbędzie się dopiero 29 marca, to wciąż poznajemy szczegóły techniczne tych modeli. Najnowsze informacje dotyczą pojemności baterii.

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego smartfona jest bateria i dobrze byłoby, gdyby była odpowiednio pojemna, by zapewnić mocnemu urządzeniu długi czas działania i nie zmuszać użytkownika do częstego ładowania.Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, jak wynika z wcześniejszych plotek, miałyby dostać akumulatory o pojemnościach 3000 i 3500 mAh. Były to rzecz jasna informacje niepotwierdzone, ale wygląda na to, że takie właśnie baterie w nich znajdziemy. Doniesienia te potwierdza bowiem jedna z chińskich stron, która opublikowała zdjęcie baterii do Galaxy S8 Plus.

Na fotografii widać, że bateria ma pojemność 3500 mAh, a do tego ma już certyfikat FCC, co oznacza iż jest produktem finalnym, dopuszczonym do sprzedaży. Na obudowie akumulatora nie ma jednak informacji o jego producencie, a jak wiemy z wcześniejszych plotek, Samsung zamierza korzystać z produktów różnych dostawców.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...