Oryginalna aplikacja pogodowa Carrot Weather trafiła na Androida

Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą już pobierać pogodową aplikację Carrot Weather. Jest to jedna z ciekawszych aplikacji tego typu, gdyż posiada wbudowanego asystenta.

Użytkownicy smartfonów bardzo chętnie korzystają z aplikacji pogodowych, których przybywa w szybkim tempie. Są to bowiem bardzo przydatne narzędzia, które nie tylko pokazują aktualną temperaturę i jakość powietrza, ale mogą też doradzić jak ubrać się idąc na zakupy. Nikt nie chce bowiem zostać zaskoczony deszczem lub nagłym obniżeniem temperatury.

Jedną pogodowych aplikacji jest Carrot Weather, którą doskonale znają użytkownicy sprzętu z systemem iOS. Na tle innych narzędzi wyróżnia się bowiem wbudowanym asystentem, który potrafi rozmawiać użytkownikiem, przekazując mu informacje. Asystent posiada cztery różne osobowości, które posiadacz smartfona może wybrać, a która będzie wykorzystywana do prezentowania pogody. Jest przy tym całkiem rozmowny i zabawny. Wyposażono go bowiem w ponad 6000 linii tekstu, więc potrafi sypać żartami jak z rękawa.

Program można pobrać z Google Play Store, gdzie dostępna jest obecnie wersja beta. Sama aplikacja jest wprawdzie darmowa, lecz wyświetla w zamian reklamy. Można jednak z nich zrezygnować, wykupując dostęp do Premium Club, za kwotę zaledwie 3,99 dolara za cały rok.

To nie tylko uwolni nas od reklam, ale też zapewni kilka dodatkowych funkcji. Dostaniemy bowiem dostęp do maszyny czasu. Umożliwia on podejrzenie pogody dla danej lokalizacji w okresie 70 lat wstecz oraz 10 lat w przyszłość. Dostaniemy także widget umożliwiający spersonalizowanie wyglądu ekranu aplikacji.

Carrot Weather

Carrot Weather

Carrot Weather

Carrot Weather

Carrot Weather

Carrot Weather

Źródło: Google.com

You may also like...