Hybrydowy smartwatch LG wkrótce ujawni swe tajemnice

Evan Blass sugeruje, że najnowszy smartwatch koreańskiego koncernu jest już bliski oficjalnej prezentacji. Mowa tu o hybrydowym modelu LG Watch Timepiece, o który pierwsze informacje pojawiły się kilka miesięcy temu.

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze doniesienia sugerujące, iż koncern LG pracuje nad kolejnym smartwatchem. Nie byłby to jednak zwykły zegarek, lecz model hybrydowy, które ostatnio zyskują na popularności. Taki sprzęt jest połączeniem smartwatcha z tradycyjnym mechanizmem zegarka. Taka konstrukcja ma wiele zalet. Jako że i tak najczęściej używamy zegarka, więc dzięki temu znacznie wydłuża się czas działania sprzętu i rzadziej trzeba go ładować. Hybrydowe smartwatche mogą na jednym ładowaniu funkcjonować nawet kilkadziesiąt dni, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Takim produktem może być także LG Watch Timepiece, nad którym pracują inżynierowie koreańskiego giganta. Póki co nie wiemy na razie nic o nowym produkcie, ale jeśli Evan Blass ma rację, to wkrótce zostanie on oficjalnie zaprezentowany. Źródło przecieków twierdzi bowiem, że smartwatch został już zatwierdzony przez FCC. Jest to wymagane dla każdego produktu z łącznością bezprzewodową, zanim wejdzie do sprzedaży. Zwykle oznacza to więc, że do premiery pozostało już niewiele czasu.

Można więc założyć, że producent niebawem dokona oficjalnej prezentacji swego najnowszego sprzętu i wówczas dowiemy się co nam zaoferuje.

smartwatch

Źródło: Twitter.com

You may also like...