Meizu MX3 z 8-rdzeniowym procesorem?

Wygląda na to, że Samsung Galaxy S4 nie będzie jedynym smartfonem na rynku, wyposażonym 8-rdzeniowy procesor. Chińskie media sugerują, że Meixu MX3 również może posiadać najnowszego Exynosa.

Wspominałem już, że producenci chińskich smartfonów bardzo szybko reagują na nowinki techniczne konkurencji. Gdy Samsung prezentował Galaxy S4 z procesorem Exynos 5, Chińczycy już zastanawiali się nad wykorzystaniem takiego chipu we własnych produktach i niewykluczone, że pierwszą słuchawką, w której zostanie zainstalowany, będzie Meixu MX3.

Tak wynika z danych technicznych zamieszczonych na oficjalnym Facebooku firmy, gdzie dowiadujemy się, że Meizu MX3 otrzyma nie tylko Exynosa 5410 Octa, lecz także 5,1-calowy ekran Full HD, oraz zostaną z nim zintegrowane muzyczno-filmowe usługi Weibo.

W zasadzie nie jest to tak wielkim zaskoczeniem, jak można by sądzić. Telefony Meizu zawsze używały flagowych procesorów Samsunga, więc skoro Koreańczykom udało się opracować 8-rdzeniowy chip, to jest oczywistym, że Meizu go wykorzysta, przy czym na pewno będzie to smartfon tańszy niż Galaxy S4.

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...