Nowe zdjęcie prezentuje ekran Meizu Note 9 Lite

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Meizu Note 9 Lite, który swą premierę będzie mieć 6 marca. Widzimy na nim ekran otoczony bardzo wąskimi ramkami.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Meizu planuje wprowadzenie na rynek kolejnego smartfona ze średniej półki, jakim jest Note 9. Chińskie przedsiębiorstwo nie ograniczy się jednak tylko do jednego modelu i równocześnie pracuje nad jego słabszą wersją Meizu Note 9 Lite

Oficjalna premiera produktu odbędzie się 6 marca w Chinach, my natomiast już teraz możemy częściowo zobaczyć jak wygląda. Witryna Slashleaks opublikowała bowiem jego najnowsze zdjęcie. Prezentuje front urządzenia z wyświetlaczem o bardzo wąskich ramkach, zajmującym niemal całą powierzchnię przedniego panelu.

W AnTuTu Meizu Note 9 Lite uzyskał 144 020 punktów. Benchmark ujawnił nam również, że smartfon będzie miał procesor Snapdragon 660, zaś jego wyświetlacz zaoferuje rozdzielczość 2244 x 1080 pikseli. Wiemy również, że tylny aparat będzie dysponował sensorem 12,2 MP, choć nie wiadomo czy będzie to pojedyncza czy też podwójna kamera. Funkcjonalność smartfonowi zapewni natomiast system Android 9.0 Pie.

Dokładną specyfikację techniczną oraz cenę nowego smartfona poznamy już w najbliższą środę.

Meizu Note 9 Lite

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...