Nowe słuchawki LG same się zdezynfekują

LG TONE Free FN7 to najnowsze bezprzewodowe słuchawki koreańskiej marki. Mają nie tylko funkcję redukcji hałasu, ale też potrafią się same zdezynfekować.

W obecnej sytuacji dezynfekcja używanej przez nas elektroniki użytkowej by zapobiec zakażeniu, jest niezwykle istotna. Producenci tego typu sprzętu na szczęście zaczynają nas coraz częściej wyręczać, projektując urządzenia wyposażone w taką funkcję.

Taką opcję posiadają również najnowsze bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN7, które producent właśnie zaprezentował. Kompaktowe słuchawki o ergonomicznej konstrukcji wyposażono w aktywny system redukcji hałasu (ANC), którego brakowało w poprzednich generacjach słuchawek.

Technologia wykorzystując zewnętrzne mikrofony, pozwala zredukować hałas docierający do naszych uszu i w pełni skupić się na muzyce. Dodatkową izolację akustyczną zapewniają również opatentowane końcówki, które ściśle przylegają do kanału słuchowego.

LG TONE Free FN7

Największym atutem słuchawek jest jednak specjalny futerał UVnano, wyposażony w system dezynfekcji. Wbudowana lampa UV-C zabija 99,9% wszystkich bakterii, które mogłyby znajdować się na obudowie słuchawek.

LG TONE Free FN7

Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich modeli, słuchawki zestroili specjaliści z firmy Meridian Audio. Firmowa aplikacja umożliwia natomiast użytkownikowi dostosowanie brzmienia do indywidualnych upodobań. Wbudowana bateria gwarantuje z kolei 7 godzin pracy bez systemu ANC i 5 godzin z aktywną redukcją hałasu. Natomiast po 5 minutach podłączenia do ładowarki uzyskujemy kolejną godzinę słuchania.

LG TONE Free FN7

LG TONE Free FN7 można na razie kupić tylko w Korei Południowej, ale jeszcze w tym roku pojawią się na europejskich rynkach.

Źródło

You may also like...