Fortnite z aktualizacją 3.3 oferuje wiele nowości

Twórcy Fortnite udostępnili graczom najnowszą aktualizację oznaczoną numerem 3.3. Patch wnosi sporo nowych elementów i funkcji, oferując m.in., nowe zdalnie detonowane ładunki wybuchowe.

Uwaga fanów popularnej gry Fortnite skupia się teraz z pewnością na zapowiedzianej mobilnej wersji. Autorzy nie chcą jednak, by użytkownicy tracili zainteresowanie ich flagową produkcją, dlatego właśnie udostępnili najnowszą aktualizację o numerze 3.3. Wzbogaca ona tytuł o wiele ciekawych elementów.

Przede wszystkim użytkownicy otrzymali zupełnie nowe uzbrojenie, a wśród dostępnych narzędzi zniszczenia pojawiły się zdalnie odpalanie ładunki wybuchowe. Gracz może umieścić je w określonym miejscu, na przykład zakładając pułapkę na konkurentów i odpalić w określonym momencie. To idealne rozwiązanie, by zaminować jakiś dom. Niestety ładunki wybuchowe zastąpiły granaty dymne, które zostały usunięte na bliżej nieokreślony czas.

Kolejną z nowości są zaopatrzeniowe lamy, które pełnią funkcję skrzynek ze skarbami i są rozmieszczone na mapie. Oczywiście dotarcie do nich nie będzie łatwe, ale warto ich poszukać, gdyż zawierają atrakcyjne łupy, w tym wspomniane wcześniej ładunki.

Aktualizacja wprowadza także zmiany do trybu Ratowanie Świata, wzbogacając go o nowy rozdział Spring On It, a także kilka dodatkowych nagród z okazji Dnia Św. Patryka. Natomiast już od jutra pojawi się nowy tryb rozgrywki o nazwie Blitz, z 15-minutowym ograniczeniem czasowym.

A jeśli wciąż nie posiadacie tej gry, to zapraszam do tego sklepu. Należy tu wyjaśnić, że wprawdzie tryb Battle Royale jest darmowy, lecz aby zagrać w Ratowanie Świata, czyli najciekawszy tryb tej produkcji, trzeba już zapłacić. Klucz pod powyższym linkiem kupicie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...