Ruszyły zapisy do testów mobilnego Fortnite Battle Royale

Epic Games uruchomił możliwość zapisania się na testowanie mobilnej wersji gry Fortnite Battle Royale. Każdy posiadacz smartfona Androidem oraz iOS, będzie mógł wkrótce przetestować nową produkcję.

W zeszłym tygodniu informowałem, że Epic Games zamierza przenieść na smartfony bardzo popularną grę Fortnite Battle Royale. Producent ostro wziął się do roboty, gdyż udostępnił właśnie możliwość zapisania się do testów wspomnianej strzelanki.

Każdy posiadacz smartfona z Androidem lub iOS, może zapisać się do testowania bardzo wczesnej wersji gry. Jako pierwsi mogą na to liczyć posiadacze sprzętu firmy Apple, natomiast rozpoczęcie testów wersji dla Androida zaplanowano dopiero za kilka miesięcy. Oczywiście warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona i nie każdy będzie mieć tyle szczęścia by załapać się od razu, Nie należy się jednak zniechęcać, gdyż Epic zapewnia, że kolejne szanse pojawią się już za jakiś czas.

Jeśli chcielibyście wypróbować opisaną grę, to zapraszam na oficjalną stronę Epix Games, gdzie przyjmowane są zgłoszenia. Dodam, że według zapewnień twórców, posiadacze mobilnej wersji strzelanki, będą mogli bawić się wspólnie z użytkownikami pozostałych platform. To niewątpliwie bardzo podniesie atrakcyjność tej gry. A jeśli nie posiadacie jeszcze wersji na PC, to na tej stronie dostaniecie ją w atrakcyjnej cenie.

Muszę tu wyjaśnić, że tryb PvP jest wprawdzie darmowy dla wszystkich, jednak kampania Ratowanie Świata jest już płatna. A warto ją posiadać, gdyż wówczas zabawa staje się znacznie ciekawsza.

Fortnite Battle Royale

Źródło: Epicgames.com

You may also like...