Meizu zapowiada M3 Max

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze wzmianki o najnowszym smartfonie M3 Max firmy Meizu. Producent ujawnił teraz kilka szczegółów technicznych nowego modelu, który zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz.

Fani dużych smartfonów powinni zainteresować się najnowszym produktem chińskiej firmy Meizu o nazwie M3 Max, który jeszcze w tym miesiącu trafi na sklepowe półki.Model ten zostanie wyposażony w dużych rozmiarów wyświetlacz o przekątnej aż 6-cali o rozdzielczości prawdopodobnie HD, który otoczony jest tak wąską ramką, że jest ona niemalże niewidoczna.

Pod jego maską siedzi procesor MediaTek Helio P10, natomiast pamięci operacyjnej jest 4 GB RAM, zaś użytkowej 32 GB. Model ten zostanie wyposażony także w tylny aparat z podwójną lampą błyskową oraz przedni aparat o nieustalonych bliżej parametrach. Nie zabraknie też czytnika linii papilarnych, zaś bateria ma pojemność aż 5000 mAh, która zdaniem producenta powinno wystarczyć na 9 godzin pracy z włączonym wyświetlaczem. System operacyjnym M3 Max jest Android Marshmallow z firmową nakładką Flyme UI.

Meizu M3 Max nie będzie sprzętem drogim. Za wersję 32 GB trzeba zapłacić 269 dolarów, natomiast wariant 64 GB z rysikiem w komplecie kosztuje 299 dolarów.

Źródło: Gizmochina.comYou may also like...