Problemy z aktualizacją OnePlus 6 do Androida 10

Chiński producent napotkał problemy związane z aktualizowaniem OnePlus 6 do Androida 10. Firma musiała po raz kolejny wstrzymać dystrybucję aktualizacji.

Firma OnePlus ewidentnie ma pecha związane z systemem Android 10. Chiński producent, który niedawno rozpoczął aktualizowanie swych smartfonów do najnowszej wersji systemu Google, znowu napotkał problemy. Firma musiała wstrzymać dystrybucję aktualizacji dla modelu OnePlus 6 z powodu nieoczekiwanych kłopotów.

Posiadacze tego modelu z pewnością bardzo się ucieszyli, gdy producent zakomunikował o udostępnieniu aktualizacji. Radość jednak szybko ustąpiła zdenerwowaniu, gdy okazało się, że sprawia im problemy techniczne. Wielu posiadaczy tego smartfona tuż po zainstalowaniu aktualizacji odkryło kłopot z czytnikiem odcisków palców, który całkowicie przestał reagować. Sprawa była dość dziwna, gdyż ten model posiada standardowy skaner umieszczony na pleckach. Popsucie go przez aktualizację oprogramowania jest więc bardzo nieoczekiwane. Producent musiał więc wstrzymać aktualizację i dość szybko udostępnił poprawkę.

Wygląda jednak na to, że pojawił się inny problem, który zmusił producenta do kolejnego wstrzymania aktualizacji. Użytkownicy OnePlus 6 oraz 6T zaczynają bowiem coraz bardziej skarżyć się na problemy techniczne związane z oprogramowaniem.

OnePlus 6

Źródło

You may also like...