Rośnie liczba premierowych tytułów w Google Stadia

Startujący jutro serwis Google Stadia, na starcie zaoferuje nam więcej tytułów niż początkowo sądzono. Doszło właśnie 10 kolejnych, co daje łącznie 22 gry.

19 listopada oficjalnie wystartuje od dawna zapowiadany serwis Google Stadia, który zrewolucjonizuje elektroniczną rozrywkę. Serwis umożliwi bowiem zabawę grami bez konieczności posiadania wydajnego, a przy tym drogiego sprzętu. Cała obsługa będzie się odbywała w chmurze, więc wystarczy tylko posiadać szybki internet oraz kontroler i można grać nawet na telewizorze.

Kilka dni temu Google zaprezentowało listę tytułów, które na starcie otrzymają subskrybenci serwisu. Lista nie była długa, gdyż zawierała jedynie 12 tytułów. Jak na tak szumnie zapowiadaną usługę nie było ich wiele, co poważnie obniżało jej atrakcyjność. Jak można się domyśleć, z tego powodu na amerykański koncern spłynęła spora fala krytyki, wymuszając na nim rozszerzenie oferty. Firma w ostatniej chwili dodała 10 kolejnych gier. Na przyszłych użytkowników serwisu w sumie czekają 22 tytuły.

Dodane gry to:

Attack on Titan: Final Battle 2
Farming Simulator 2019
Final Fantasy XV
Football Manager 2020
Grid 2019
Metro Exodus
NBA 2K20
Rage 2
Trials Rising
Wolfenstein: Young Blood

Już za kilka godzin przekonamy się, czy nowa usługa ma szansę podbić serca graczy. Szczególnie istotna dla użytkowników jest naturalnie techniczna strona działania serwisu. Graczy na pewno ciekawi czy podczas zabawy nie pojawią się żadne lagi i jakie łącze należy posiadać do zapewnienia komfortowej zabawy.

Google Stadia

Źródło

You may also like...