Streamer na Twitchu dał się razić prądem za pieniądze

Popularny streamer TheSushiDragon działający na platformie Twitch, wymyślił nowy sposób na zachęcenie widzów do przekazywania mu pieniędzy. W zamian za donacje pozwolił im razić siebie prądem.

Twitch to świetne miejsce do zarabiania pieniędzy, więc wiele osób przybywa tam z nadzieją na wypełnienie kieszeni gotówką. Większość z nich zderza się jednak z brutalną rzeczywistością, gdyż silna konkurencja sprawia, że zarabianie wcale nie jest łatwe. Niektórzy sięgają więc po nietypowe pomysły, które mają na celu skłonienie widzów do przekazywania im gotówki.

Jeden ze streamerów o nicku TheSushiDragon, wymyślił bardzo oryginalny sposób na zarabianie. Każdy kto wpłacił mu pieniądze, mógł go porazić prądem. Oczywiście nie chodzi tu o żadne tortury, gdyż streamer wykorzystał w tym celu urządzenie o nazwie TENS. Jest to system służący do elektrostymulacji nerwów i zazwyczaj wykorzystuje się go przy łagodzeniu bólu mięśni. Nie jest to urządzenie groźne, choć zapewne takie traktowanie prądem nie należy do przyjemnych.

Pomysł TheSushiDragon wzbudził niemało kontrowersji, więc wideo znikło już z jego konta. Nie wiadomo jednak, czy usunął je sam autor, czy też administratorzy portalu, którzy mogli je uznać za samookaleczenie. Takie działania nie są zgodne z regulaminem usługi, więc pracownicy serwisu ostro z nimi walczą. Jeśli tak właśnie było, to streamer może spodziewać się kary.

Twitch

Źródło

You may also like...