Meizu Zero można już zamówić na platformie Indiegogo

Każdy kto ma wolne 1299 dolarów, może już zamówić smartfon Meizu Zero. Producent oferuje go na Indiegogo, zbierając przy okazji pieniądze na rozpoczęcie produkcji.

W zeszłym tygodni mieliśmy okazję zobaczyć dwa jedyne w swym rodzaju smartfony, pozbawione gniazd i przycisków. Pierwszym był koncept Vivo Apex 2019, natomiast drugim Meizu Zero. Meizu zapewniało wówczas, że nie jest to tylko koncept i wkrótce zamierza wprowadzić sprzęt na rynek. Wygląda na to, że producent nie zamierza rzucać słów na wiatr, gdyż właśnie uruchomił na Indiegogo zbiórkę funduszy na rozpoczęcie produkcji.

Meizu Zero posiada ceramiczną obudowę typu unibody, w której producent zainstalował Snapdragona 845. Nie podano na razie ilości pamięci RAM oraz użytkowej. Znamy natomiast parametry techniczne kamer i tak przednia ma 20 MP, tylna zaś jest podwójna i posiada 12+20 MP sensory.

Jako że sprzęt nie posiada fizycznego głośnika, za emisję dźwięku odpowiada firmowa technologia mSound 2.0. Dzięki niej w głośnik zmienia się cały wyświetlacz. Natomiast bezprzewodowa ładowarka ma moc 18W, co umożliwi dość szybkie ładowanie baterii. Jeśli natomiast zastanawiacie się w jaki sposób włączyć telefon lub zmienić głośność, to firma ma też i na to rozwiązanie. Zastosuje specjalny system haptyczny w celu stworzenia wirtualnych przycisków.

Obecnie producentowi udało się zebrać 18 procent kwoty potrzebnej do rozpoczęcia produkcji. Firma oferuje także 100 egzemplarzy smartfona w tzw. wersji Exclusive Engineer Units. Można go zamówić w cenie 1299 dolarów, natomiast dostawy rozpoczną się już w kwietniu.

Meizu Zero

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...