Właśnie ruszyła seryjna produkcja Samsunga Galaxy S10

Według koreańskich mediów, ruszyła właśnie seryjna produkcja Samsunga Galaxy S10. Na razie z linii produkcyjnych schodzić będą tylko wersje 4G.

Już 20 lutego Samsung zaprezentuje długo oczekiwany flagowiec Galaxy S10, zaś na początku marca sprzęt trafi na sklepowe półki. Samsung oczywiście musi zadbać o to, by żaden klient nie miał problemów z nabyciem nowego sprzętu, dlatego rozpoczął jego produkcję.

Koreańska witryna The Investor twierdzi, że seryjna produkcja nowego telefonu właśnie się rozpoczęła. Źródło, na które powołują się dziennikarze twierdzi, że na razie z taśm produkcyjnych będą schodziły tylko modele 4G. Jak wiemy w planach jest jeszcze wersja z modemem 5G, ale jej produkcja rozpocznie się w nieco późniejszym terminie. Nie będzie on jednak zbyt odległy, gdyż model ten trafi do sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

Nie wiemy natomiast, czy produkowany jest także Galaxy S10+ w wersji z 1 TB pamięci. Wiemy wprawdzie, że producent pracuje nad modułem pamięci użytkowej o takiej właśnie pojemności. Trudno jednak powiedzieć, czy firma będzie miała wystarczająco dużo czasu, by wykorzystać nowy komponent.

Galaxy S10

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...