Microsoft wzbogaca aplikację Your Phone o kolejne funkcje

Inżynierowie Microsoftu opracowali kolejną funkcję dla aplikacji Your Phone dla Windowsa 10. Dzięki niej, otrzymamy dostęp do powiadomień z telefonu.

Odkąd Microsoft zrezygnował z produkcji smartfonów, skupił się na wspieraniu urządzeń mobilnych za pomocą oprogramowania. Jednym z popularniejszych tego typu narzędzi dla platformy Windows 10 jest aplikacja Your Phone, oferująca synchronizację ze smartfonem.

W ostatnich miesiącach koncern wzbogacił ją o wiele nowych funkcji przydatnych użytkownikom. Wśród nich jest m.in., synchronizacja SMS’ów z komputerem, czy też zrobienie na komputerze lustrzanego odbicia smartfona z Androidem. Teraz koncern dodał zupełnie nową opcję, dzięki której będziemy na bieżąco z otrzymanymi powiadomieniami.

Poinformował o niej na Twitterze Vishnu Nath, jeden z dyrektorów amerykańskiego koncernu, zamieszczając przy okazji zrzut ekranowy. Zmiana umożliwi synchronizację z komputerem wszystkich otrzymanych powiadomień. Otrzymamy więc powiadomienia m.in., z Twittera, Messengera oraz innych aplikacji, które mamy zainstalowane w naszym telefonie.

Nowa funkcja dostępna jest na razie tylko dla użytkowników Windows Insiders. Pozostali będą musieli trochę poczekać zanim producent ją udostępni.

Your Phone

Źródło: Twitter.com

You may also like...