Microsoft rozdaje banany fanom Sea of Thieves

Za kilka dni do sklepów trafi pirackie MMO zatytułowane Sea of Thieves. Microsoft postanowił uświetnić premierę gry w bardzo nietypowy sposób. Firma rozdaje z tej okazji złote banany.

20 marca odbędzie się premiera ciekawie zapowiadającej się gry Sea of Thieves. Jest to MMO w klimatach pirackich, które przeniesie nas do świata znanego spopularyzowanego przez filmową serię “Piraci z Karaibów”. Czeka nas więc mnóstwo przygód, poszukiwanie skarbów, morskie walki itp.

Gracze przetestowali niedawno otwartą betę, a tymczasem Microsoft przygotowuje się do premiery pełnej wersji nowej produkcji. I to w dość nietypowy sposób, gdyż rozdając złote banany. Amerykański koncern przygotował dla graczy specjalną misję o nazwie “The Quest for the Golden Bananas”. Jest to wyzwanie składające się z serii łamigłówek do rozwiązania.

Zabawa przeznaczona jest dla czteroosobowych zespołów z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji, Niemiec oraz Australii, które odwiedzać muszą stronę konkursową, by rozwiązywać tam wspomniane łamigłówki. Zadania będą znajdować się zarówno w sieci, jak i realnym świecie, a zabawa zakończy się 23 marca. Wówczas z każdego kraju zostanie wybrany jeden zespół spośród tych, które najszybciej rozwiązały wszystkie łamigłówki i przejdzie do wielkiego finału. Jest o co walczyć, ponieważ każdy z członków zespołu zostanie w nagrodę złotego banana o wartości 20 tys. funtów. Dosłownie banana, gdyż będzie to owoc ręcznie wykonany z 18-karatowego złota.

Wśród nagród pocieszenia są także specjalne edycje Sea of Thieves o wartości 300 funtów. Dodam, że gra pojawi się 20 marca na PC z Windows 10 oraz Xboxa One, a można ją kupić tutaj. W przypadku konsoli będzie dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Sea of Thieves

Źródło: Microsoft.com

You may also like...