Minecraft gości bohaterów serialu Stranger Things

Kilka dni temu na Netflixie zadebiutował kolejny sezon serialu Stranger Things. Minecraft otrzymał właśnie pakiet skórek, przedstawiających jego głównych bohaterów.

W zeszłym tygodniu na platformie Netflix odbyła się premiera drugiej części młodzieżowego serialu Stranger Things. Produkcja okrzyknięta jednym z najlepszych seriali ubiegłego roku, kontynuuje przygody szkolnych przyjaciół stawiających czoło nieznanemu zagrożeniu.

Fani popularnego serialu, mogą teraz osobiście wcielić się w jego głównych bohaterów. Wystarczy, że mają grę Minecraft, która otrzymała właśnie pakiet skórek, przedstawiających znane postacie. W zestawie znajdują się skórki całej obsady serialu, a są to: Hopper, Mike, Eleven, Dustin, Lucas oraz Will. Wykorzystując nową zawartość, gracze będą mogli wkroczyć w świat serialu i samodzielnie przeżywać emocjonujące przygody, oglądane dotąd na ekranie.

Niestety pakiet nie jest darmowy. Trzeba za niego zapłacić 3 dolary lub 490 monet, a dostaniemy go w Minecraft Marketplace. Dodam, że skórki pasują do każdej wersji tej popularnej gry, a więc na Windows 10, Xbox One oraz urządzenia mobilne.

Poniższy zwiastun pokazuje nam jak wyglądają nowe elementy oraz co nas czeka w trakcie zabawy. A jeśli nie posiadacie jeszcze żadnej z wielu wydanych wersji Minecrafta, to w tym sklepie dostaniecie ją w atrakcyjnej cenie. To świetna rozrywka na długie, zimowe wieczory, które niebawem nadejdą.

Minecraft

Źródło: Minecraft.net

You may also like...