Rockstar rozdaje gotówkę w GTA Online

Grający w GTA Online, będą mogli wkrótce nieźle się wzbogacić. Rockstar przygotował promocję, w ramach której każdy otrzyma 400 tys. dolarów.

Każdy kto grał w GTA Online, czyli sieciowy tryb GTA 5 online doskonale wie, że największym problemem jest gotówka. Potrzeba mnóstwo pieniędzy na nowe bronie, posiadłości i pojazdy, a tymczasem ich zdobycie wymaga sporego zaangażowania.

Wkrótce można będzie jednak wzbogacić swe konto o niemałą sumkę, gdyż Rockstar przygotował ciekawą promocję. Każdy kto w dniach 6-13 listopada zaloguje się do gry, w prezencie otrzyma 400 tys. wirtualnych dolarów. Pieniądze zostaną zdeponowane na koncie w Banku Maze.

Rockstar dodał przy okazji kilka halloweenowych gadżetów, w tym nowy pojazd o nazwie Vigilante. Wygląda jak wóz Batmana i został wyposażony w rakietowy napęd oraz zamontowane z przodu karabiny maszynowe, które potem można wymienić na wyrzutnie rakiet. Pojazd kosztuje 3,75 mln dolarów.

Oprócz tego doszedł nowy tryb gry o nazwie Condemned, w którym gracz zostaje wyznaczony do ostrzału. A jeśli nie posiadacie jeszcze GTA 5 i chcielibyście ją nabyć, to zapraszam do tego sklepu.

GTA Online

Źródło: Rockstargames.com

You may also like...