Misfit Vapor X – elegancki smartwach o sporej funkcjonalności

Misfit Vapor X to kolejna propozycja dla fanów smartwatchy ceniących styl i funkcjonalność. Zegarek z platformą Wear OS może być nasz już za mniej niż 200 dolarów.

Rynek smartwatchy rzecz jasna nie kończy się wyłącznie na Apple Watch, choć nie da się ukryć, że jest to najpopularniejszy sprzęt. W sprzedaży jest jednak wiele innych modeli, które mogą nas zainteresować, a najnowszym produktem jest Misfit Vapor X, który właśnie trafił do sklepów.

Jest to nie tylko elegancki, ale również bardzo lekki sprzęt. Obudowa ze stopu aluminium o matowym wykończeniu, nadaje mu bardzo nowoczesnej stylistyki, a przy tym zapewnia niską masę. W połączeniu z nowym sportowym paskiem, sprzęt będzie pasował nie tylko do sportowego stroju, ale też do bardziej wyjściowej garderoby.

Misfit Vapor X

W obudowie wodoszczelnej do głębokości 30 m zainstalowano procesor Qualcomm Snapdragon 3100 z 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej. Funkcjonalność zapewnia natomiast system Wear OS, zapewniający kompatybilność z platformami Android oraz iOS, który wzbogacono o kilka przydatnych aplikacji. Użytkownik może więc umilić sobie ćwiczenia muzyką ze Spotify, Pandory lub Google Play Music. Natomiast wbudowany układ NFC zmienia zegarek w portfel, umożliwiając korzystanie z systemu płatności Google Pay. Naturalnie nie brakuje w nim także funkcji fitness.

Do wyboru są cztery wersje kolorystyczne oraz szeroka gama wymiennych pasków. Nabywca sprzętu może więc łatwo dopasować go do indywidualnych preferencji. A jeśli woli metalową bransoletę, to takowa również jest dostępna.


Misfit Vapor X oferowany jest na stronie producenta w cenie 199,99 dolarów. To na razie cena promocyjna związana z premierą sprzętu. Normalnie trzeba będzie zapłacić za niego 278,99 dolarów.

Misfit Vapor X

Źródło: Misfit.com

You may also like...