Samsung Galaxy Z Flip 3 niemile zaskoczy nas wysoką ceną

W sieci pojawiły się najnowsze grafiki przedstawiające Samsunga Galaxy Z Flip 3. Przy okazji poznaliśmy również cenę kolejnego składaka koreańskiej marki, która okazała się zaskakująco wysoka.

Jeśli wierzyć przeciekom, 3 sierpnia odbędzie się oficjalna premiera Samsunga Galaxy Z Flip 3, czyli najnowszego składanego smartfona. Dzięki serwisowi GizNext możemy nieco lepiej mu się przyjrzeć, gdyż witryna udostępniła serię grafik prezentujących nadchodzący sprzęt.

Galaxy Z Flip 3

Jak nietrudno zauważyć na poniższych materiałach, składany smartfon będzie miał dwukolorową obudowę, której tylny panel pokrywa szkło. Widać na nim również główny aparat z dwoma obiektywami, a rendery pokazują również szeroki wybór wersji kolorystycznych. Będą to m.in., zielony, fioletowy, biały, niebieski, różowy, czarny, szary oraz beżowy.

Przecieki dotyczące smartfona sugerują również obecność ukrytej pod wyświetlaczem przedniej kamery do selfie. Sam główny wyświetlacz dotykowy ma natomiast przekątną 6,7″ oraz proporcje 25:9.

Na zewnątrz obudowy znajduje się z kolei drugi, znacznie mniejszy wyświetlacz. Jest on nieco większy niż w poprzedniej generacji smartfona, a jego przekątna wynosi 1,9″. Ten drugi ekran zaprezentuje nam godzinę i datę, a z tego co widać na grafikach, umożliwi również sterowanie odtwarzaczem muzycznym.

Galaxy Z Flip 3

Pod maską znajdziemy natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 888 SoC, który zapewni płynne działanie urządzenia oraz wszystkich aplikacji.

Serwis oprócz grafik nowego smartfona, ujawnił również jego cenę. I to jest informacja, która może zmartwić potencjalnych nabywców Samsunga Galaxy Z Flip 3, gdyż smartfon ma kosztować 1400 dolarów. To zdecydowanie więcej niż trzeba było zapłacić za pierwszą generację tego modelu. Oczywiście informacje nie są oficjalne, więc nie da się wykluczyć, że cena może być niższa.

Galaxy Z Flip 3

Za parę tygodni wszystkiego się dowiemy i wówczas nie trzeba będzie spekulować.

Źródło

You may also like...