Pioneer Rayz Rally – kieszonkowy głośnik do smartfona

Pioneer pokazał nowy głośnik do smartfona. Wbrew pozorom, Pioneer Rayz Rally nie jest jednak sprzętem bezprzewodowym.

Rezygnacja z instalowania gniazd słuchawkowych w niektórych modelach smartfonów, znacznie zwiększyła popularność bezprzewodowych głośników, umożliwiających słuchanie muzyki. Wiele firm ma w swej ofercie takie produkty, ale niektórzy z nich stawiają na tradycyjne rozwiązania.

Pioneer Rayz Rally, to najnowszy model głośnika do iPhone’a, opracowany przez inżynierów japońskiej marki. Ten kompaktowy produkt nie jest jednak bezprzewodowy. Podłącza się go do smartfona przewodem, zakończonym wtyczką pasującą do gniazda Lightning.

Nie ma więc własnej baterii i musi czerpać energię z akumulatora smartfona. Producent zapewnia jednak, że dzięki technologii LightX opracowanej przez firmę Avnera, jej zużycie jest minimalne. Na szczęście głośnik ma dodatkowe gniazdo, więc można do niego podłączyć ładowarkę i ładować telefon.

Głośnik zaprojektowano do połączeń konferencyjnych oraz typowego słuchania muzyki. Jest przy tym na tyle inteligentny, że rozpoznaje do czego jest używany i optymalizuje dźwięk dopasowując go do potrzeb. Sterowanie nim odbywa się przy pomocy dedukowanej aplikacji.

Pioneer Rayz Rally dostępny jest w kolorze czarnym, szarym i białym, a kosztuje 99,95 dolarów.

głośnik do smartfona

Źródło: Pioneerrayz.com

You may also like...