Młodzieżowy e-bike DYU King 750 debiutuje w Europie

Na europejskich rynkach jest już dostępny najnowszy e-bike DYU King 750. Rower charakteryzuje prosta stylistyka, balonowe opony oraz silnik elektryczny o szczytowej mocy aż 900 W.

Nie spadł jeszcze śnieg, więc pogoda sprzyja korzystaniu z rowerów, szczególnie przy szalejących cenach paliw. Wykorzystują to producenci elektrycznych pojazdów, którzy co chwila wprowadzają do sprzedaży nowe modele.

Kolejną propozycję dla fanów jednośladów, którzy podczas jazdy nie lubią się zbytnio męczyć, ma firma DYU Cycle. Jest nim model DYU King 750, adresowany do młodszych użytkowników. Ma ich do siebie przyciągnąć minimalistycznym wzornictwem oraz modnymi ostatnio balonowymi oponami.

E-bike z mocnym silnikiem i grubymi oponami

Rower ważący 44 kg i wytrzymujący obciążenie do 150 kg, ma ramę o bardzo prostej konstrukcji, w którą wkomponowano baterię 48 V 20 Ah LG. W pełni naładowany akumulator zapewnia zasięg do 90 km, zaś jego ponowne naładowanie zajmuje około siedmiu godzin.

W piaście tylnego koła znajduje się 750 W silnik elektryczny, którego szczytowa moc wynosi 900 W, zaś moment obrotowy aż 75 Nm. Przyda się do sprawnego poruszania się roweru, który swoje przecież waży, ułatwiając podjeżdżanie pod wzniesienia o nachyleniu 15 stopni. Silnik oferuje trzy tryby wspomagania i pozwala rozpędzić się do całkiem niezłej prędkości 45 km/h. Naturalnie jest ona ograniczona europejskimi przepisami do zaledwie 25 km/h, choć jak widać możliwości silnika są znacznie większe.

DYU King 750 porusza się na oponach 66 x 10 cm, zaś przedni amortyzowany widelec, zapewnia odpowiedni komfort jazdy. W razie nagłego pojawienia się na drodze przeszkody, przydadzą się podwójne hydrauliczne hamulce tarczowe firmy Shimano. Natomiast przednie i tylne oświetlenie umożliwiają jazdę po zmroku. Dużym plusem jest również system antykradzieżowy, który chroni właściciela przed utratą sprzętu.

DYU King 750 dostępny jest na europejskim rynku w cenie 1699 euro, a można go zamówić bezpośrednio na stronie producenta.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama.

e-bike
Źródło: DYU

Źródło

You may also like...