Mobilny salon gier zbudowany w przyczepie

W naszym kraju, odwrotnie niż na zachodzie, salony gier wideo nie są szczególnie popularne, gdyż wiele osób posiada własne komputery oraz konsole. Niezłym sposobem na biznes mógłby być jednak mobilny salon gier i takowy w gotowej wersji pojawił się niedawno na eBay’u w cenie poniżej 50 tysięcy dolarów.

Właściciel tego niezwykłego przybytku, który od 19 lat pracuje w przemyśle związanym z grami wideo, ze specjalnie zmodyfikowanej przyczepy urządził prawdziwy raj dla każdego fana gier. Przyczepa ma około roku i choć posiada kilka rys, to nie ma żadnych poważniejszych uszkodzeń. A dzięki jej wyposażeniu możemy urządzać LAN party w dowolnym miejscu, do którego się udamy.

Na jej wyposażenie składa się bowiem 25 konsol Xbox 360 wyposażonych w oddzielne 24-calowe monitory Full HD. Jest też 26 bezprzewodowych kontrolerów, 24 headsety przydatne podczas rozgrywek sieciowych, system oświetlenia, szafka na gry oraz system monitoringu wraz z kamerami nadzoru. Aby 25 osób stłoczonych w stosunkowo ciasnym pomieszczeniu, nie podusiło się podczas zabawy, przyczepa ma także wydajny system klimatyzacji. Natomiast pełną jej mobilność i niezależność od źródła energii, zapewniają dwa wysokiej mocy generatory prądu.

Właściciel przyczepy oferował ją za 49 000 dolarów. A w tej cenie dokładał jeszcze Forda F-250 z 2006 roku, który służy do jej ciągnięcia.

Wprawdzie na razie przyczepa nie znalazła swego nabywcy. Ale to pewnie dlatego, że cena nawet po uwzględnieniu samochodu, jest zdecydowanie zbyt wysoka. Takie mobilne centrum rozrywki mogłoby być jednak całkiem niezłym biznesem. Na wioskach i w mniejszych miastach zainteresowanie byłoby z pewnością bardzo duże.

mobilny salon gier

Źródło: eBay.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *