Montar Air Qi – bezprzewodowe ładowanie smartfona w aucie

Smartfony dzięki wbudowanemu GPS’owi oraz cyfrowym mapom świetnie nadają się w zastępstwie nawigacji GPS i chętnie używamy ich podczas podróży samochodem. Potrzebujemy do tego jednak specjalnego uchwytu pozwalającego przyczepić go do szyby, a jednym z ciekawszych modeli jest Montar Air Qi.

Montar Air Qi to nowoczesny, samochodowy uchwyt do smartfona, który uchroni nas przed koniecznością ciągłego podłączania go do ładowarki. Uchwyt posiada bowiem wbudowany system bezprzewodowego ładowania w technologii Qi i pasuje do urządzeń o maksymalnej wielkości ekranu 6″.
Firma WinnerGear będąca producentem tego gadżetu zastosowała w nim opatentowaną przyssawkę, ponoć najmocniejszą w branży, więc nie musimy się obawiać, że uchwyt nam odpadnie. Wystarczy tylko nakleić trochę taśmy 3M, a następnie przyssać do niej uchwyt. Można więc podczepić go nie tylko do przedniej szyby, ale też do deski rozdzielczej.

Oczywiście należy pamiętać, że bezprzewodowe ładowanie baterii smartfona będzie możliwe wyłącznie w urządzeniach kompatybilnych z technologią Qi, a więc jedynie w najnowszych modelach. Jeśli jednak posiadacie takowy, to uchwyt dostaniecie na Amazonie w cenie 59,99 dolarów.

Źródło: Amazon.com

You may also like...