Mophie Juice Pack H2Pro – chroni i zasila iPhone’a 6 Plus

Mophie, znany producent etui do smartfonów, które chronią przed uszkodzeniami i równocześnie zasilają nasz sprzęt mobilny, wprowadza do sprzedaży nowy model obudowy o nazwie Juice Pack H2Pro. Produkt przeznaczony dla modelu iPhone 6s Plus.

Mophie już wcześniej oferowało obudowy przeznaczone do iPhone’ów 6 oraz 6 Plus, ale teraz wprowadza do sprzedaży model znacznie wytrzymalszy od poprzednich produktów, stworzony specjalnie dla iPhone’a 6 Plus.

Produkt nazywa się Juice Pack H2Pro i skierowany jest dla osób, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, a nie chcą się martwić uszkodzeniem swego kosztownego sprzętu. Obudowa ma certyfikat IP68, wiec jest wodoodporna, a przy tym dość smukła i nie szpeci wyglądu smartfona.

Jej zewnętrzna powierzchnia jest gumowa, doskonale chroniąc przed wstrząsami, brudem i wodą, zaś gumowe osłony portów zabezpieczają je przed zalaniem. Ekran chroni odporna na zarysowania membrana kompatybilna z technologią Touch ID, umożliwiająca normalne korzystanie z wyświetlacza dotykowego.

Dodatkową zaletą produktu jest wbudowana bateria o pojemności 2950 mAh, która o 70 procent wydłuży czas pracy sprzętu, zapewniając dodatkowe 14 godzin rozmów, 10 godzin surfowania w sieci lub 11 godzin oglądania filmów.

Mophie Juice Pack H2Pro kosztuje 129,95 dolarów i dostaniecie ja na stronie producenta.

Mophie Juice Pack H2Pro

Źródło: Mophie.com

You may also like...