Snapdragon 820 potwierdzony w LG G5

W dniu jutrzejszym LG oficjalnie zaprezentuje światu swój najnowszy smartfon G5, a tymczasem już teraz dowiedzieliśmy się, że na jego pokładzie na pewno znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon 820.

Specyfikacja techniczna LG G5 jest już z grubsza znana, więc mniej więcej wiemy czego spodziewać się po nowym smartfonie. Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że jego sercem będzie Snapdragon 820, najnowszy układ Qualcomma, a teraz mamy oficjalne potwierdzenie tej informacji. Pojawiło się one na oficjalnym Twitterze samego producenta.Obecność Snapdragona 820 w LG G5 nie jest dla nikogo zaskoczeniem, a warto dodać, że będzie to tylko jeden z wielu modeli smartfonów planowanych na ten rok, które posiadać mają ten procesor. Znajdzie się on również na pokładzie HTC One M10, Samsunga Galaxy S7, chińskiego LeTV Le Max Pro, a prawdopodobnie również Sony Xperia Z6.

Zobacz najtańsze smartfony

Z pierwszych benchmarków Snapdragona 820 wynika, że jest to bardzo mocny procesor, więc na płynność wyposażonych w niego smartfonów na pewno nie będziemy narzekać.

Źródło: Twitter.com
You may also like...