Mophie Powerstation Hub naładuje nasze smartfony i laptopy

Mophie ma kolejny produkt, który naładuje smartfony poza domem. Mophie Powerstation Hub to wygodne połączenie powerbanku oraz ładowarki sieciowej.

Amerykańska firma Mophie od lat oferuje użytkownikom urządzeń mobilnych rozwiązania, pozwalające wydłużyć czas pracy smartfonów. Najbardziej znanym asortymentem tego producenta są etui wyposażone we własny powerbank, umożliwiający ładowanie sprzętu również poza domem. Producent wciąż jednak wzbogaca swą ofertę i właśnie wprowadził do sprzedaży kolejny gadżet o nazwie Mophie Powerstation Hub.

Nie jest to jednak etui z baterią, lecz coś bardziej uniwersalnego, co możemy wykorzystać nie tylko do ładowania smartfonów. Urządzenie może naładować również nasze odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne, a nawet laptopy i drony. Mophie Powerstation Hub jest bowiem połączeniem sieciowej ładowarki oraz dodatkowego akumulatora o pojemności wynoszącej aż 6000 mAh.

Projektantom chodziło o stworzenie sprzętu, którego możemy używać w domu lub biurze do ładowania naszych urządzeń przenośnych. Gadżet posiada więc wbudowane dwa porty USB-A, z których jeden obsługuje 15 W system szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, a moc drugiego wynosi 5 W. Mamy jeszcze trzeci port USB-C PD. Ma aż 18 W mocy, więc możemy go użyć do ładowania na przykład laptopa.

Dodatkowo w obudowie urządzenia znajduje się mata do ładowania bezprzewodowego w systemie Qi. Możemy ją wykorzystać nie tylko do ładowania nowoczesnych smartfonów kompatybilnych ze standardem Qi. Ale też np., bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods. Wystarczy je tylko położyć na obudowie sprzętu, zaś antypoślizgowe krawędzie utrzymają sprzęt na miejscu. Jeżeli natomiast w naszym biurze nastąpi przerwa w dopływie energii, możemy wówczas wykorzystać wbudowany akumulator o pojemności 6000 mAh.

Mophie Powerstation Hub dostępne jest w internetowym sklepie producenta w cenie 99,95 euro.

Mophie Powerstation Hub

Mophie Powerstation Hub

Źródło: Mophie.com

You may also like...