Moto G5 dostępne na rynku europejskim

Zaprezentowana niedawno temu Motorola Moto G5 jest już dostępna na jednym z rynków europejskich. Telefon można kupić w Holandii, a kosztuje tam 199 euro.

Kilkanaście dni temu, podczas targów telekomunikacyjnych w Barcelonie, Motorola zaprezentowała nową generację modelu Moto G, mianowicie Moto G5 oraz większego brata Moto G5 Plus.Smartfony można już zamówić w przedsprzedaży na rynku niemieckim, 15 marca zadebiutują w Indiach, natomiast w kwietniu dostępne będą w Rosji. Jeśli jednak chcielibyście już teraz je kupić, to Moto G5 jest dostępna w Holandii. Trzech tamtejszych sprzedawców oferuje go w cenie 199 euro, sprzedając wersję bez sim-locka.

Na razie kupić można tylko model Moto G5, ale już wkrótce pojawi się także Moto G5 Plus. Za ten model w Holandii oraz innych europejskich krajach, trzeba będzie zapłacić 289 euro.

Przypomnę, że Moto G5 posiada 5″ ekran Full HD, a także procesor Snapdragon 430 oraz 2 GB RAM i 16 GB pamięci użytkowej. Wyposażono ją również w 13 Mpix główny aparat oraz 5 Mpix przedni, baterię 2800 mAh i Androida 7.0 Nougat.

Źródło: Gsmhelpdesk.nl

You may also like...