Moto G7 Play znaleziony w dokumentach FCC. Telefon jednak istnieje

W dokumentach FCC pojawił się model Moto G7 Play, którego miało nie być. Pokazują nam jego wygląd oraz częściową specyfikację techniczną.

We wrześniu bieżącego roku Motorola zapowiedziała nową serię Moto G7, której premierę zaplanowano na przyszły rok. Smartfony miałyby pojawić się w sprzedaży pod koniec pierwszego lub na początku drugiego kwartału. Co ciekawe, w planach nie uwzględniono modelu Moto G7 Play, więc wszyscy sądzili, że producent zrezygnował już z tego wariantu.

Okazuje się jednak, że tak nie jest, gdyż smartfon zauważono w dokumentach amerykańskiego FCC. Znalazły się tam również zdjęcia nowego modelu, jak również częściowe szczegóły jego specyfikacji technicznej.

Smartfon o numerze modelowym XT1952, będzie dostępny w kolorze czarnym lub srebrno-niebieskim. Jego wyświetlacz posiada niewielkiego notcha, natomiast na tylnym panelu znajdziemy pojedynczy aparat oraz czytnik odcisków palców. Na wyposażeniu sprzętu obecny jest również port USB-C, gniazdo słuchawkowe i slot na kartę pamięci microSD. Jego bateria ma natomiast pojemność 2820 mAh.

Pod maską będzie pracował Qualcomm Snapdragon 632 z jednostką graficzną Adreno 506. Nie wiemy jednak ile znajdzie się w nim pamięci RAM oraz użytkowej, a także jakie będą parametry kamer. Musimy więc poczekać na oficjalną prezentację nowego modelu.

Moto G7 Play

Moto G7 Play

Moto G7 Play

Źródło: FCC.gov

You may also like...