Motorola Razr zadebiutuje już 6 lutego

Wreszcie poznaliśmy oficjalną datę premiery składanego smartfona Motorola Razr. Produkt pojawi się w sprzedaży 6 lutego i będzie oferowany w cenie 1499 dolarów.

Samsung i Huawei już wprowadziły do sprzedaży swe składane smartfony, a teraz czekamy na podobny produkt pochodzący od amerykańskiej firmy Motorola. Z tego co wiemy, to Motorola Razr miała oficjalnie zadebiutować w styczniu, lecz producent całkiem niedawno poinformował o przesunięciu rynkowego debiutu. Firma tłumaczyła swą decyzję dużym zapotrzebowaniem na sprzęt i koniecznością wyprodukowania większej liczby egzemplarzy.

Chyba udało się jej przygotować odpowiednią ilość urządzeń, bo już 26 stycznia ruszy przedsprzedaż nowego modelu. Natomiast od 6 lutego będzie go można kupić u operatorów lub na oficjalnej stronie producenta. Producent wycenił go na kwotę 1499 dolarów.

Przypomnę, że nowa Motorola Razr, to sprzęt bazujący na kultowym telefonie sprzed lat. Wyposażono go w dwa wyświetlacze, pełniące różne funkcje. Główny ekran to panel składany, który nazywa się Flex View i ma 6,2″ oraz matrycę pOLED. Na zewnątrz obudowy znajduje się z kolei dodatkowy wyświetlacz 2,7″ Quick View. Użytkownik może go wykorzystywać po zamknięciu telefonu. Można na nim oglądać powiadomienia lub korzystać z Google Assistant.

Smartfon nie jest modelem topowym. Pod jego maską znajdziemy więc zaledwie Snapdragona 710 z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Jego bateria ma natomiast 2510 mAh pojemności i współpracuje z 18 W systemem szybkiego ładowania.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...