Popularna Motorola może powrócić w nowej wersji

Jeśli lubiliście telefon Motorola RAZR, to ucieszy Was informacja, że sprzęt może zostać odświeżony. Nowy model będzie jednak wyglądał zupełnie inaczej.

Kilkanaście lat temu Motorola, wprowadziła do sprzedaży nowoczesny jak na tamte czasy telefon komórkowy Motorola RAZR. Sprzęt cieszył się sporą popularnością i był dostępny przez dłuższy czas, lecz nadejście smartfonów wyeliminowało go z rynku. Pojawiają się jednak informacje sugerujące, iż sprzęt może zostać wskrzeszony w nieco nowej formie.

Tak wynika z najnowszego patentu, który pojawił się w sieci. Pokazuje on szkice przedstawiające urządzenie będące smartfonem wyposażonym w składany wyświetlacz. Konstrukcja sprzętu nawiązuje do oryginału, a więc obudowa składa się dokładnie tak jak w pierwszym modelu, pozostawiając wyświetlacz po wewnętrznej stronie.

Oczywiście jest to tylko patent, który niczego nie potwierdza, a jedynie sugeruje, że producent bada nowe możliwości. Trudno wiec powiedzieć czy należąca do Lenovo Motorola zamierza wykorzystać pomysł i przekształcić go w gotowy produkt. Pamiętajmy jednak, że koncepcję smartfonu ze zginanym wyświetlaczem bada wiele firm i prędzej czy później takie urządzenia pojawią się na sklepowych pólkach. Patent sugeruje więc, że Motorola może być blisko realizacji tej koncepcji.

Motorola RAZR

Źródło: Mobielkopen.net

You may also like...