Movado Connect luksusową ozdobą nadgarstka

Szwajcarski producent zegarków Movado, rozpoczął sprzedaż nowego modelu smartwatcha. Movado Connect jest sprzętem na platformie Android Wear.

Wprawdzie to Apple Watch dominuje na rynku smartwatchy, ale inne firmy także próbują swych sił na tym polu, wprowadzając do sprzedaży własne produkty.

Jedną z nich jest szwajcarski producent luksusowych zegarków Movado, który rozpoczął sprzedaż nowego smartwatcha o nazwie Movado Connect. Produkt wyposażony jest w platformę Android Wear i skierowany do nieco bardziej zamożnych klientów. W najtańszej wersji kosztuje bowiem 595 dolarów, czyli dużo więcej niż inne modele tych urządzeń.

Oczywiście cena odzwierciedla zastosowane materiały i jakość wykonania. Zegarek posiada kopertę ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym, czarnym lub złotym, a także szeroką gamę pasków, zależnych od stylu lub budżetu nabywcy. Niestety skórzanego paska producent na razie nie oferuje.

Sprzęt ma 1,39″ ekran AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli, a jego sercem jest procesor Snapdragon 2100, zaprojektowany specjalnie dla wearables. Współpracuje z 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Zegarek wyposażono także w Bluetooth, WiFi oraz NFC do mobilnych płatności. Nie znajdziemy w nim jednak pulsometru ani GPS’u, więc nie jest to urządzenie dla osób aktywnych fizycznie. Zasila go natomiast bateria 300 mAh.

Movado Connect dostępny jest na stronie producenta. Najtańsza wersja kosztuje 595 dolarów, natomiast najdroższy wariant to wydatek 995 dolarów.

Movado Connect

Movado Connect

Movado Connect

Źródło; Movado.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *