Movies Anywhere wreszcie dostępne na telewizorach Samsunga

Ułatwiająca korzystanie z platform filmowych aplikacja Movies Anywhere, stała się właśnie dostępna na telewizorach Samsunga. Mogą z niej korzystać użytkownicy modeli nawet z 2017 roku.

Odkąd znikły fizyczne wypożyczalnie filmów i pojawiły się cyfrowe platformy, oglądanie ulubionych filmów stało się znacznie łatwiejsze. Nie trzeba bowiem wychodzić z domu, by zdobyć interesującą nas produkcję, gdyż wystarczy tylko kilka kliknięć pilotem i możemy rozpocząć seans.

Użytkownicy telewizorów Smart TV firmy Samsung, zyskali właśnie jeszcze wygodniejszy sposób dostępu do popularnych produkcji. Na sprzęcie koreańskiej marki pojawiła się bowiem aplikacja Movies Anywhere. Co ważnie, mogą z niej korzystać nie tylko właściciele najnowszych modeli, ale też starszych, gdyż wspiera odbiorniki produkowane od 2017 roku.

Movies Anywhere nie jest serwisem streamingowym, a raczej narzędziem ułatwiającym korzystanie z nich. Aplikacja synchronizuje bowiem treści pochodzące z platform takich jak Amazon Prime Video, Apple TV, czy też Google Play. Dzięki temu wszystkie posiadane przez nas cyfrowe filmy znajdują się w jednej kolekcji.

Oprócz synchronizacji treści z różnych kont w platformach streamingowych, aplikacja podaje także ogólne informacje dotyczące posiadanych produkcji. Znajdziemy w nich nie tylko krótką recenzję filmu, ale również datę jego premiery, oceny widzów, czas trwania itp.

Gdy natomiast spodoba się nam film, którego jeszcze nie posiadamy, aplikacja przekieruje nas bezpośrednio na stronę sprzedawcy, gdzie możemy go nabyć.

Oprócz sprzętu Samsunga, z aplikacji można korzystać także na wielu innych urządzeniach. Narzędzie wspiera m.in. Roku, Kindle Fire, Fire TV, telewizory smart TV Vizio i LG, iOS, Android, Chromecast oraz Apple TV.

Movies Anywhere

Źródło

You may also like...